Jak sehnat konopí

Ideálním způsobem, jak získat konopí je vypěstovat si ho. Pěstování konopí sice u nás legální není, ale pokud nepřekročíte hranici pěti rostlinek, tak se jedná „pouze“ o přestupek za který hrozí pokuta až 15 000Kč. Ale nemusíte mít takové obavy, jednak by jste museli mít opravdu smůlu a za druhé se policisté i přestupková komise k případům, kdy dokážete, že jste konopí pěstovali ze zdravotních důvodů chovají vstřícně.

1. krokem k vypěstování kvalitního konopí je mít dobré semínko nebo kvalitní řízek. Semínka můžete zdarma získat v akci „semínka seniorům“ na internetové stránce legalizace.cz nebo si koupit vlastní v jedné z mnoha konopných bank (například na www.happycannaseeds.com pořídíte velmi levná a kvalitní konopná semínka).. Také se můžete zeptat ve svém okolí, ale trochu tím můžete riskovat kvalitu. Dnes se dají sehnat i nařízkované rostlinky, které se dobře pěstují a bývají často velmi kvalitní.

Pěstovat konopí můžete následovně:

 • Na balkóně, pokud Vám svítí sluníčko na balkón alespoň 4hod denně. Pozor si dejte pouze na to, aby si nějaký místní sígr v době sklizně na balkón nevylezl a nesklízel za Vás.Tyhle parchanti jsou schopný vylézt třeba až do čtvrtého – pátého patra. Ideální je tak rostlinku od září na noc dávat pěkně domů. Prospějete tím i rostlince samotné, poněvadž v září už někdy bývají noci opravdu chladné.
 • Za okny, pokud Vám svítí sluníčko do oken alespoň 4hod denně. U nových plastových oken je někdy problém s propustností UV záření. Obsahují buď speciální folii a nebo plyny, který mají branit propustnosti UV záření. Pokud ale nemáte jinou možnost, tak to beztak zkuste. Určitě Vám něco vyroste a špatné to rozhodně být nemusí.
 • Doma v Home Boxu, ve skříni nebo v akváriu (či jiné nádobě). Kompletní Home Box připravený pro pěstování o rozměrech 100x100x200cm zakoupíte zhruba za 10 000Kč. Pěstujete v něm až pět kytek na ráz. Pěstování ve vlastní skříni vyjde o něco levněji, ale je k tomu potřeba trocha zručnosti a nějaký elektrikář s trochou praxe. Pěstování v akváriu je určitě nejlevnější.
 • Na zahrádce. Ideální je místo, kde není moc vidět a sluníčko tam přesto hodně svítí. Pěstovat můžete přímo v zemi a nebo v květináčích.
 • Ve skleníku. Pěstování je to v celku bezpečné, kytičky si užijí i více tepla, ale pozor si dejte na zapařenost. Hlavně v případech, kdy kytičky již značně přerostou možnosti skleníku, začnou se lepit na přilehlé sklo a vzniká tak velké riziko, že se Vám na nich objeví plíseň. Proto je zde velmi důležité zastřihávání v době růstu.
 • Na poli, u lesa, v lese. Na místo by mělo hodně svítit sluníčko a mělo by být i dost zašité, aby ho neobjevili ani myslivci. Půda by měla být tmavě hnědá až černá. Rozhodně by jste se měli vyvarovat červené, jílovité půdy, která má málo živin a kořeny mají daleko horší prostupnost půdou.
 • Na stromech. Možná se to zdá jako žert, ale pěstování na stromě Vám dává největší šance na sklizeň ve volné přírodě (Ochrana polohou proti parchantům i zvěři). Ovšem není to zadarmo, vyžaduje to fyzickou připravenost, znalost horolezectví kvůli jištění, hodně času a to hlavně v obdobích sucha. Zjednodušeně lze říci, že květináč upevníte na strom (třeba provazy nebo vybudujete poličku), zamaskujete, uděláte jednoduché zavlažování (pet láhev s dírou) a pak už jen pravidelně místo navštěvujete s dostatkem vody. Nejčastěji doporučovaným stromem je smrk s květináčem umístěným cca 3m pod korunou.
Návody a tipy na pěstování konopí
Typ pěstování Odkaz Informace o odkazu
Pěstování v přírodě http://www.legalizace.cz Kompletní informace o pěstování pod širým nebem. Venku i ve skleníku.
http://www.free-grower.cz Pěstujeme na zahrádce od začátku do konce. Jasně a stručně.
http://www.konoptikum.cz Začátky pro začátečníky.
http://www.tutok.sk Výběr místa, klíčení semen, zasazení sazenic, květ.
Pěstování doma http://www.ganjaweb…cz Pěstujeme pod umělým osvětlením.
http://www.free-grower.cz Základy pro pěstování indoor (pod lampou).
http://www.grower.cz Zdokumentovaná stavba profi skříně.
Pěstování za oknem http://www.grower.cz Zkušenost slovenského pěstitele.
http://www.grower.cz Z nezkušeného pěstitele „profesionál“ za jeden rok! Viz strana 14 -15.
Odpovědi na dotazy http://www.free-grower.cz Fórum se základními informacemi pro pěstování (v pravo nahoře hledej).
http://www.grower.cz Fórum se všemi informacemi pro pěstitele (v pravo nahoře vyhledávání).

Další možností je konopí koupit od pěstitele nebo dealera

Pokud nikoho takového neznáte a na vypěstování není čas nebo chuť, tak opravdu se jen více méňe stačí zeptat nějakého mlaďase (18-35let) ve Vašem blízkém okolí (třeba vnuk/vnučka). Sám s tím ani nemusí mít žádnou praxi, ale určitě bude vědět o někom ve svém okolí, kdo si už poradí.

Orientační ceny konopí na černém trhu:

Pěstitel Dealer
Druh Cena 1g – 15g Cena 15g – 500g Cena 1g – 15g Cena 15g – 500g
Venkovní konopí osemeněný 20 – 50Kč/g 10 – 40Kč/g 50 – 100Kč/g 30 – 80Kč/g
Venkovní konopí bez semínek 30 – 100Kč/g 20 – 80Kč/g 50 – 150Kč/g 40 – 120Kč/g
Domácí konopí pod lampou 80 – 150Kč/g 50 – 100Kč/g 150 – 250Kč/g 100 – 200Kč/g

* Ceny jsou opravdu jen orientační a líší se také podle Krajů a počtem dealerů na jednu várku.

Jako nejposlednější možnost uvádim zeptání se v nějaké hospodě, ideálně s levným pivkem. Týpci ve věku 23 – 32let, Vám pravděpodobně taky pomůžou a třeba již na místě dají nějaký vzorek. Ale peníze dopředu nikomu cizímu z hospody nedávejte!!! I z dobráka, který chtěl pomoci se nakonec může vyklubat hajzl!!!

Návody a tipy na pěstování konopí
Typ pěstování Odkaz Informace o odkazu
Pěstování venku v zemi http://www.tutok.sk Výběr místa, klíčení semen, zasazení sazenic, květ.
http://www.free-grower.cz Pěstujeme na zahrádce od začátku do konce. Jasně a stručně.
http://www.konoptikum.cz Začátky pro začátečníky.
http://www.legalizace.cz Pěstování pod širým nebem. Venku i ve skleníku
Pěstování doma http://www.ganjaweb.estranky.cz/ Pěstujeme pod umělým osvětlením.
http://www.free-grower.cz Základy pro pěstování indoor (pod lampou).
http://grower.cz Zdokumentovaná stavba profi skříně.
Pěstování za oknem http://www.grower.cz Zkušenost slovenského pěstitele.
http://www.grower.cz Z nezkušeného pěstitele „profesionál“ za jeden rok! Viz strana14 -15.
Odpovědi na Vaše dotazy http://www.free-grower.cz Fórum se základními informacemi pro pěstování (v pravo nahoře hledej).
http://www.grower.cz Fórum se všemi informacemi pro pěstitele (v pravo nahoře vyhledávání).

622 komentářů k “Jak sehnat konopí”

 1. Michael napsal:

  Zdravím,

  scháním kvalitní sušené palice, pravidelný odběr cca. 20g pro léčebné účely, preferuji strainy s poměrem 60 sativa/40 indica, nebo něco obdobného.

  Olomoucký kraj, kontakt 78654@protonmail.com

 2. Ondřej napsal:

  Ahoj, koupim Praha i vetsi množství

 3. Jiřina Hantáková napsal:

  Dobrý den jsem po operaci obou kyčelních kloubů a bolesti mám velké lekyy nezabírají a navíc vůbec nevím jak to funguje s pozdravem Hantáková

 4. Petr napsal:

  příjmu objednávky na Fénixovy slzy, konopnou tinkturu a konopnou mast. Dodání nebo osobní převzetí v Olomouci 20.06.2018 kolomaznik.145@seznam.cz

 5. Greenhelp napsal:

  Ještě mi něco zbývá. Kontakt po mailu.

 6. Zdeněk napsal:

  Koupím menší množství indické , naléhavě ze zdravotních důvodů. email: oze@email.cz

 7. Vitalij napsal:

  Beru

 8. Oleg napsal:

  Prodam 5 originalne zabalenych feminizovanych semen Big bud xxl od Ministry of cannabis ke sberatelskym ucelum.Nevhodny darek.Platba predem,posta zdarma. 400kc lubosrad@seznam.cz

 9. Jaroslav Čampulka napsal:

  Dobrý den, jsem 81 letý důchodce z Lovosic s atopickým exémem, který se mi daří účinně i když pomalu léčit jednak mastí, za druhé vnitřně extraktem konopí v lihu, stačila by 2 spolehlivá semena na pokrytí celoroční a možná i dvouleté spotřeby (čert ví, jestli to doužívám). Proč vám to píšu: jsem prakticky immobilní a tak shánět bublinkovou obálku a známky je pro mne – no … dost obtížné. Pravděpodobně tuto činnost vykonáváte jako vedlejší, ale za optání nic nedám:
  jsem ochoten zaplatit náklady s odesláním podle vašeho zadání, pokud mi napíšete se stručným názorem i číslo konta, na něž bych měl peníze poslat.

  Pokud tu možnost nemáte, tak se zlobit nebudu, jednak proto, že to není povinnost, ale laskavost (není povinná) a za druhé by mi to moc nepomohlo.

  Oceními to, když mi napíšete pár slovy jak to vidíte vy.

  Čampulka, Lovosice

 10. Kiska napsal:

  napis mail

 11. Akemi napsal:

  Dobrý den, sháním cca 50 g pro léčebné účely na výrobu kapek. Trochu to spěchá kvůli zhoršujícímu se stavu. Pište prosím na email: shiteru.akemi@gmail.com

 12. Nikolas napsal:

  ty budeš asi ten co posílá pouze přes poštu, akorát si stále měníš jméno 🙁 tak to nic

 13. Matys napsal:

  Mám zájem o pronájem kusu pozemku, nebo zahrady, menší skleník, kde bych pěstoval pro vlastní léč. účely konopí. Odměna v penězích, nebo formou části výpěstku. OV a okolí (50km). Zn. seriózní jednání, diskrétnost. Email: matyas.ov@email.cz

 14. Semínka napsal:

  Čau, pro vážné zájemce mám kvalitní semínka. Nevím co je to za druh a jsou ze sklizně venkovního pěstování, ale ze zkušenosti mají dobrou výnosnost a chytají se dobře. Nabízím 1 semínko za 20,- a proto bych byl radši za odběr aspon 20 kusů najednou 🙂 kontaktovat mě můžete na email

 15. Milan napsal:

  Outdoor pro lecebne ucely. 80/g
  lopuch1@centrum.cz

Zanechte komentář

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to webdesign berlin, House Plans and voucher codes