CannabisScience.com: Náš výtažek z konopí zabíjí rakovinné buňky

28 552 -počet zobrazení článku

Vydáno dne 22.2.2011

Výtažek od společnosti Cannabis Science Inc. zabijí rakovinné buňky u pacientů s nádorovým onemocněním léčených prostřednictvím licencovaného distributora Rockbrook .

DENVER – Cannabis Science Inc., průkopnická americká biotechnologická společnost vyvíjející farmaceutické konopné produkty s potěšením oznamuje, že mnoho pacientů po léčení naším výtažkem uvádí ubíjení rakovinných buněk. Cannabis Science ve spojení se společností Rockbrook a jeho Colorédskou ošetřovnou pozvali na konzultace mnoho pacientů s rakovinou, kteří byli vyhledáni, aby se informovali o současných vědeckých výzkumech týkajících se užívání konopí k léčbě nádorů. Na rozdíl od většiny běžných léků na rakovinu je konopí daleko bezpečnější a pacienti ve spojených státech s lékařskou marihuanou na předpis mohou legálně užívat různé konopné produkty pro zjištění nejefektivnějšího způsobu jejich léčby.

Někteří z těchto vědecky informovaných pacientů se rozhodli sami na sobě vyzkoušet náš výtažek k léčbě své rakoviny. Cannabis Science je potěšeno zprávami pacientů, kteří hlásí dramatické zlepšení svého stavu i u takových nemocí jako je karcinom bazální buňky, rozsáhlá rakovina plic spolu s CHOPN (chronická obstrukční plicní nemoc), rakoviny vaječníku, a gliomu (nádor mozku – pozn.).

Prosím navštivte www.cannabisscience.com a klikněte na „Breaking news“, kde najdete obrázky z úspěšných výsledků léčby rakoviny výtažkem.

Například pacient s karcinomem bazální buňky používá výtažek mazáním, čímž dramaticky a urychleně eliminuje svou zjevnou rakovinu kůže. Pro pacienty s vnitřními nádory se zatím používá ústní forma léčby. V současné době čekáme na podrobnější klinická vyšetření našich pacientů a lékařské zprávy potvrzující dramatické zlepšení zdravotního stavu současně se zmenšením nádoru a jeho zmizením.

Dr. Robert J. Melamede, generální ředitel a předseda Cannabis Since Inc, uvedl: „Budeme nadále vyvíjet úsilí a shromažďovat generovaná data, aby se tyto léky na rakovinu dostali k široké veřejnosti co nejdříve. K dosažení tohoto cíle, budeme usilovat o urychlené schválení u FDA. Jsme nyní na pokraji revoluce v medicíně. Konopí se v současnosti vrací do moderní medicíny naprosto oprávněně. Vycházející výsledky nám dávají jedinečnou možnost k získání vědeckých a klinických údajů o léčbě onkologických nemocí na bázi konopí.  Jak jsme již dříve oznámili, v našem novém laboratorním zařízení budeme používat analytické přístroje, tkáňové kultury, čisté místnosti a další nezbytné vybavení. Toto laboratorní zařízení bude splňovat nebo překračovat všechny federální, státní i místní požadavky na laboratoř s cílem umožnit nutné klinické hodnocení pro FDA.“

Cannabis Science brzy plánuje uspořádat tiskovou konferenci, kde oficiálně oznámí své výsledky v boji s rakovinou a budoucí plány pro onkologickou léčbu. Uvedeme také název značky svého produktu pro budoucí komerční využití.

Zdroj: www.cannabisscience.com (22.2.2011)
Odkaz: http://www.cannabisscience.com/news-a-media/press…

26 Komentáře k “CannabisScience.com: Náš výtažek z konopí zabíjí rakovinné buňky”

  1. Aurorall napsal:

    Dobrý den,
    tímto chci nabídnout nemocným lidem pomoc při shánění FS(čípky,tobolky).
    Více info na: aurorall@gmx.com

Zanechte komentář

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to webdesign berlin, House Plans and voucher codes