Ulcerózní kolitida – Díky konopí jsem se zbavil zánětu tlustého střeva

15 369 -počet zobrazení článku

Jmenuji se Martin, je mi 25 let a v roce 2015 se v mém životě událo několik zlomových věcí – musel jsem odmaturovat (i když pro mě učení bylo ztíženo), a mimo to také končila významná epizoda v mém životě – musel jsem skončit s ledním hokejem, který jsem měl odmalička rád a byl pro mě moc důležitý. Tehdy jsem si to vše nechtěl připustit, ale byl jsem pod vysokým stresem, který měl dopad na mou psychiku.

V osudový den mé maturity vše vyvrcholilo, od rána jsem měl značný průjem a bolesti břicha. Říkal jsem si, že to přejde, každý je přece z maturity nervózní. Avšak můj stav trval několik dní a postupně se zhoršoval. Ve stolici se pak začalo objevovat i značné množství krve a na záchod jsem chodil klidně i 10x za den. Po těchto příznacích mi to už nedalo a šel jsem k doktorovi. Diagnózu bylo těžké určit a trvalo to delší dobu, když několik prášků nezabralo, tak mě poslali na kolonoskopii (endoskopické vyšetření tlustého střeva). Zjistilo se, že mám rozsáhlý zánět tlustého střeva, které také rozsáhle krvácí. Tehdy určili i přesnou diagnózu, a to ULCERÓZNÍ KOLITIDU, což je závažný chronický zánět tlustého střeva, který se obtížně léčí a při neřešení problému dokonce hrozí rakovina tlustého střeva. Vyřčení diagnózy mě zasáhlo a změnilo se v mém životě mnoho věcí. Onemocnění mě v mnoha ohledech výrazně omezovalo. Každý den jsem musel spolykat několik nepříjemných prášků a střevo se na uklidnilo až po několika měsících, a to ještě jen na krátký čas. V podzimních měsících se můj stav zase zhoršil a střevo začalo krvácet. Předepsali mi silné kortikoidy, které mají mnoho vedlejších účinků. Tohle trvalo asi 2 a půl roku, než jsem skončil v nemocnici. V tu chvíli jsem se opravdu bál, co se mnou bude, ocitl jsem se na dně.

Vše se obrátilo, když mi můj kamarád Jarda řekl o léčivých konopných preparátech. Zmínil se o tom, že tyto produkty mají být účinné na široké spektrum onemocnění. Nejdříve jsem byl skeptický, nevěřil jsem, že nějaká směs z bylinek by mi mohla pomoct, když to nedokázalo ani celé spektrum různých léků a přípravků z klasické medicíny. Byl jsem ale už zoufalý a řekl jsem si, že za vyzkoušení nic nedám. Navázal jsem tedy kontakt s výrobcem těchto konopných přípravků, ale neměl jsem žádná velká očekávání. V té době se mi navíc zhoršily příznaky (střevo krvácelo, zánět byl v aktivní fázi). Výrobce mi sdělil, že hodně lidí s ulcerózní kolitidou mělo s preparáty dobré zkušenosti.

Dal mi první lahvičku Cannasan Imuno a tvrdil, že do 3 dnů se mi příznaky zlepší. A opravdu, už druhý den mi střevo přestalo krvácet. Nemohl jsem tomu uvěřit, byl jsem opravdu šokován. Začal jsem přípravek brát pravidelně a můj stav se dále zlepšoval, začal jsem se cítit lépe a lépe.

Produkty jsem samozřejmě hned doporučil své rodině a kamarádům. Jejich zpětná vazba byla jen pozitivní.

Produkty Cannasan mohu z vlastní zkušenosti jedině doporučit, naděje umírá poslední a věřím síle konopí o to více. Cannasan produkty užívám doteď a onemocnění se mi už nikdy nevrátilo, to jen potvrzuje jejich účinnost.

5 Komentáře k “Ulcerózní kolitida – Díky konopí jsem se zbavil zánětu tlustého střeva”

  1. kijelopsDom napsal:

    Топ игры для приставки xbox360 тут – https://ru-xbox.ru/

  2. kelortawjed napsal:

    Каждый, кто имеет аккаунт Инстаграм, хочет, чтобы его учетная запись была максимально успешной и популярной. Достижение подобных результатов может оказаться трудным, если использовать только естественные виды получения популярности – накрутка инстаграме.

  3. kelortawjed napsal:

    Каждый, у кого есть аккаунт Инстаграм, хочет, чтобы его учетная запись была наиболее успешной и востребованной. Достижение подобных результатов может оказаться трудным, в случае если использовать только лишь естественные способы получения популярности – накрутка инстаграм без отписок.

  4. Koren lekorice (DGL) je adaptogenni bylina, ktera pomaha vyrovnavat hladinu kortizolu a zlepsuje produkci kyseliny v zaludku. Lekorice podporuje prirozene procesy tela, ktere zachovavaji sliznice zaludku a dvanactniku. Tato bylina je zvlaste vhodna v pripadech, kdy je syndrom zvysene propustnosti strev zpusoben emocionalnim stresem. Doporucuji 500 mg denne. Kvercetin zlepsuje funkci strevni bariery tim, ze utesnuje streva diky produkci specialnich bilkovin. Take stabilizuje zirne bunky a snizuje uvolnovani histaminu, coz je bezne u potravinove nesnasenlivosti. Nove studie take prokazaly jeho ucinnost pri lecbe ulcerozni kolitidy. Doporucuji 500 mg denne s jidlem.

Zanechte komentář

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to webdesign berlin, House Plans and voucher codes