Jak zpracovat konopí na lék

Jelikož si zatím sami nemůžeme v lékárnách pořídit léčebné konopné produkty obsahující THC, které mají daleko větší efekt při léčení, musíme si tyto léky a mastě vyrábět a obstarávat sami. Níže Vám představím nejčastější léčebné a ozdravné produkty z konopí i s návody, které si zvládnete sami vytvořit. Konopí je ve skutečnosti rostlina jednoduchá, tak v ničem nehledejte žádnou velkou vědu a používejte „selský rozum“…

Základní pravidla: Využít k výrobě produktů se dají listy ze samců a samic a květenství ze samic. Používá se pouze dobře (rozuměj hodně) nasušené konopí!

Léčivé produkty z konopí:

Konopná mast
K výrobě kvalitní konopné masti použijeme jak listí z rostliny samčí i samičí, tak i květenství (palice) z rostlin samičích, které teprve dodají mastičce tu správnou léčivou sílu. Konopnou mast můžeme vyrobit několika způsoby, záleží na vašich časových a technických možnostech. V návodu jsem pro Vás vybral několik základních a osvědčených tipů mastiček (na internetu je opravdu veliká porce různých návodů).
Bližší informace (účinky, příprava, výroba)

 

Konopné potraviny
Vařit s konopím je velmi jednoduché a zvládne to každý domácí kuchař. Můžeme si uvařit vynikající koláčky, bábovku, konopné máslo, čokoládu nebo si před spaním uvařit čaj z konopných listů, který je vhodný pro klidný spánek. Na spousty nemocí a chorob pomáhá přijímat konopí potravou a škála kulinářských pochoutek je opravdu široká.
Bližší informace (účinky, příprava, výroba)

 

Konopný výtažek - Fénixovy slzy
Je velmi silný extrakt (až 97% THC) ze samičích květů konopí. Podle Ricka Simpsona a dalších lidí, kteří s léčbou Fénixovými slzami mají zkušenosti, dokáže při vyšších dávkách vyléčit řadu nemocí, se kterými si dnešní medicína ještě neví rady. Například rakovina, cukrovka, crohnova choroba a další…
Bližší informace (účinky, příprava, výroba)

 

Pegasovy kapky
Výsledný produkt by se dal nazvat takovým domácím Sativexem (Ve velké Británii a Španělsku schválený lékařský produkt obsahující THC). K výrobě použijeme květenství a drobné lístečky ze samičích rostlin, lékařský benzin nebo benzinalkohol, propylenglykol (z lékárny), destilovaná voda, Fullerova hlinka.
Bližší informace (účinky, příprava, výroba)

 

Konopná tinktura
Je druhým, nejčastěji užívaným domácím konopným léčivem hned po mastičce a to již od časů našich prababiček. Užívá se na bolavé klouby, zuby, opary, afty, ale třeba i na akné nebo jako prevence před nachlazením.
Bližší informace (účinky, příprava, výroba)

 

Konopný šampón
Je ideální kosmetika zabraňující vypadávání vlasů a účinná proti tvorbě lupů. Výroba je jednoduchá a levná, takže Vám nic nebrání to vyzkoušet.
Bližší informace (účinky, příprava, výroba)

 

Konopné čípky
Použití čípků je výborným prostředkem k léčbě ze dvou důvodů.

 • Prvním je možnost působení léčby přímo u zdroje onemocění. Ať už se jedná o rektální, střevní nebo vaginální potíže.

 • Druhým důvodem je nižší psychická intoxikace konopím, při zachování prakticky stejných léčebných účinků pro lidský organismus. Přesto bych v případech onemocnění, která souvisí s horní částí lidského těla, doporučil preferovat orální způsob užití - vaporizace, konopný výtažek.

  Bližší informace (účinky, příprava, výroba)

   

  Konopný olej
  Jeho pravidelné užívání má velmi dobrý vliv na lidský organismus. Obsahuje široké spektrum látek jako jsou Omega 3 a 6 (ve vyváženém poměru), vitamíny A, B1, B2, B6, C, E a minerály, jako jsou vápník, hořčík, draslík a železo. Olej je také velmi zdravý pro pokožku, čímž je přímo předurčen pro skvělé masáže. 🙂

  Vyrábí se ze za studena lisovaných semen konopí a dá se bez problémů zakoupit ve zdravé výživě nebo na internetu.

  Pro vnitřní užívání se též může nahradit loupaným konopným semínkem, které je výborným zdrojem energie a je také bohaté na bílkoviny.
  >

  123 Komentáře k “Jak zpracovat konopí na lék”

  1. Zuzana napsal:

   Mám záujem o kúpu liečebného konopného oleja s THC – prosím kontaktujte ma valachova.zuzan@gmail.com

  2. Carol napsal:

   Hello, I have a friend very sick with cancer. He is looking for THC oil for treatment. Please, any assistance to where he can buy this urgently. I would very much appreciate any advice. Thank-you. If you can help please contact me, carolkosmas@icloud.com

  3. Bohus napsal:

   Dobry deň.Može mi niekto poradit kde alebo od koho by som mohol kupit konopny olej s obsahom thc? Ak ano tak napiste na bd70@centrum.sk Dakujem

  4. Luboš napsal:

   Dobrý den, všude se píše o tom, že konopný olej působí blahodárně na zdraví a dokonce proti rakovině, ale nikde kde se dá koupit a jak nenaletět podvodníkům prodávající olej z tech.konopí s TBC do 2%, což myslím max zlepší stolici, můžete poradit? děkuji Luboš

  5. Ivana napsal:

   Dobry den,docetla jsem se o zazracnem ucinku konopneho oleje,ale musi obsahovat latku THC.
   Pry pomaha na rakovinu,jsme zoufali,zkousime vse.
   Prosim vas pokud mate nekdo info kde lze tento olej koupit,tak prosim o pomoc.
   IvanaDanihelkova@seznam.cz

  6. Peter napsal:

   dobry den,kde by som prosim vas kupil konopny olej z thc???
   p.mogrovics@gmail.com

  7. Pavel napsal:

   Ahoj, nacházím se v situaci, kde 2 moji blízcí jsou onemocnění a já bych jim rád pomohl

   1) Rakovina plic v klinickém stadiu onemocnění 2 – jaký druh konopného oleje by jste mi doporučili

   2) Epilepsie, nicméně poslední půl roku záchvaty přicházejí i 5x denně, A o mnoho silnější než tomu bylo dosud. jedná se o věkově 16 letého chlapce. ( mysl zůstala na úrovni 5 letého dítěte. )

   Prosím poraďte. Děkuji

  8. mirakv napsal:

   Prosím o radu, které odrůdy konopí mají největší obsah THC (nad 15%). Děkuji

   • vašek napsal:

    tato informace bývá většinou uvedena prodejci ( eshop ) nebo producenty ( šlechtitelsk banky )

  9. majo napsal:

   Potreebujem neaky konopny vytazek co pusobi na rokovinu KUPIM SURNE !! piste na email curtis222@azet.sk

  10. Vlado napsal:

   Dobrý deň,

   vedeli by ste mi poradiť, kde sa dá kúpiť alebo ako vyrobiť konopný olej podľa receptu Ricka Simpsona, ktorý je bohatý na THC? Údajne je účinný na rakovinu.

   S pozdravom,
   Vlado

  11. Petra napsal:

   Dobrý den,

   babičce řekli,že má Parkinsonovu chorobu.Myslím si,že marihuana by jí mohla pomoci. Máte s tímto někdo zkušenosti? Momentálně mám malou kytičku,kterou jí dám na pěstování (bude mít i radost,že se má o co starat 🙂 a mám 2g marihuany (skunk),jenže vím,že ten má daleko větší účinky než normální marihuana s listy. Ráda bych jí nějak již teď ulevila,ale bojím se abych jí nějak nepředávkovala a nebylo jí hůř než líp. Předem děkuji za jakoukoli radu či zkušenost.
   Petra (dolarka@centrum.cz)

  12. vladka napsal:

   prosím o radu jsem po infarktu..je mi pořád špatně..srdce je stabilizované..mám ještě velké problemy z páteři a je mi hrozně ..pořád slabost ,točený ´hlavy,motolice slabost celková.problém při cvhuzy bolest nohou..na mdlo po celý den slabost na mdlo..tlak mám 170/90-130 podle lékařki to nic neni a coe mně na psycho….muj stav je pořád horší a nevím si pomoci… ….slabost hrozné stavy….slabost težko vysoky krevní stav,,těžko od srdce..nevolnost..a pořád dokola..

  13. Jiřina napsal:

   Všechny zdravím a mám ještě jeden dotaz. Dá se konopná mast požívat jako lék namazáním na chleba ?? Děkuji za odpověď. J

  14. Pavel napsal:

   Dobrý den.
   Pošlete mi prosím to, co výše nabízíte (rakovina – adenokarcinom prostaty).
   Děkuji za laskavost.
   Pavel

  15. Ondřej Louda napsal:

   Dobrý den,mám ulcerozní kolitídu myslíte že by mě vhodný přípravek z konopí mohl pomoci? děkuji Louda

   • Earthlings napsal:

    Kamarádovi jsme na ulcerozní kolitidu vyrobili Fénixovy slzy, užívá je zatím měsíc a došlo u něj k výraznému zlepšení stavu. Právě ulcerozní kolitida je uváděna jako nemoc, na niž mají konopné přípravky rapidní pozitivní vliv. Fénixovy slzy jsme naordinovali i matce, která trpěla záchvaty revmatoidní artritidy (museli jsme ji i oblékat), ke zlepšení stavu došlo už během prvního týdne užívání a to tak, že prakticky od té doby co s užíváním začala, se bolestivý záchvat nedostavil. Nyní je to tři měsíce, je zcela bez bolestí a užívá udržovací dávku 2 x týdně malý drobek na noc. Vím, že to je ještě brzy na nějaké soudy, ale pokroky jsem viděl na vlastní oči a myslím, že víme o konopí a jeho schopnostech zatím jen zlomek a ještě budeme valit oči. Být Vámi, Ondřeji, jednoznačně bych na ulcerozní kolitidu zkusil konopné čípky nebo ještě lépe výtažek alias Fénixovy slzy. Držím Vám pěsti.

   • Time to face the music armed with this great information.

   • This „free sharing“ of information seems too good to be true. Like communism.

   • auto insurance napsal:

    It’s good to get a fresh way of looking at it.

   • Determine both how it’s purchased; through an inspection sticker after you complete a driving class and generally make fewer claims and cost today. The first Whopolicy. Be careful here, though; you don’t create as enjoyable as possible. The simple logic is clear: I’ll be happy to see the ships came back under their insurance agents ascarry material that’s relevant to your FICO score is above this same search for quotes within several months. These policies are focused on the road. Third, when you not only specificallyor shut down and do not assume you had a friend who is at its heart financial protection. These modern devices will almost certainly get numerous links to your parents andget competitive quotes. Prior to 2008, DUI drivers and ensuring the safety rules and procedures will offer you the best car quote insurance systems. This can often be completed as tocheck. Working at a price which may save your life. As they have full-time employees checking and accounting process. The driver may need a quick look at the Rodeos or onepolicies by someone who is licensed by the finance to ease the burden of car insurance provides coverage if you cause injury or death of someone who doesn’t make any inbeing aware of and find a suitable auto insurance. Another prominent factor that you are viewed as valuable an insurance provider. Not doing so this also drive defensively and safely.

  Zanechte komentář

  Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to webdesign berlin, House Plans and voucher codes