Můj pejsek má rakovinu… Léčím ho konopím!

116 981 -počet zobrazení článku

Našemu psovi Šarikovi je už hodně přes 13 let. Je to voříšek, postavou nejvíce podobný plemeni ohaře. Podle veterinářů už měl být několik měsíců ve věčných lovištích, ale on je tady pořád s námi. A to i přesto, že má pokročilé stádium rakoviny s metastázemi. Dokonce se mu daří moc dobře, má skvělý apetit, pořád si rád hraje, a když může, tak utíká za fenami. Jednu dobu to s ním vypadalo už opravdu bledě, než jsme na doporučení kamaráda nasadili přírodní léčbu, která mu pomohla skoro zázračně – medicínu z kokosového tuku a marihuany.

Šarikovy problémy začaly letos na jaře, když jsme zrovna pár měsíců pobývali ve francouzské Normandii. Bylo na něm víc a víc poznat, jak stárne. Zhoršovala se mu artróza, kterou už několik let zažehnáváme kloubní výživou, a začínal být více dýchavičný a neklidný. Zřejmě měl nějaké bolesti, ale to se u starého psa dá čekat. Ke konci dubna se mu jednoho dne udělalo zle. Byl apatický naprosto ke všemu a téměř celý den strávil na zahradě pod křovím. Vypadalo to, že tam čeká na smrt. Naštěstí se z toho do dalšího dne vzpamatoval. Jenže za nějakých 14 dní se situace opakovala. Šarik opět zalezlý pod křovím. Čas od času křečovitě zatahoval svaly na břiše, podobně, jako když se pes chystá dávit, ale o to mu v tu chvíli nešlo. Doufal jsem, že se zase druhý den vzpamatuje a plánoval jsem ho vzít k veterináři hned, jak se vrátíme do Čech. Problémy však dále eskalovaly.

Neuplynulo ještě ani dalších 14 dní a Šarik dostal z ničeho nic silný epileptický záchvat. To už jsme na nic nečekali a jeli k veterináři rovnou ve Francii. Nikdy předtím se mu nic podobného nestalo. Naopak, byl celý život obrovsky vitální.

U veterináře nás po vyšetření čekaly vskutku neblahé zprávy. Sdělil nám smutnou novinu, totiž že Šarik má nádor v oblasti břicha, pravděpodobně sleziny. Kromě toho se dá usuzovat na metastázy v dalších částech těla – například na plicích, kvůli zhoršenému dýchání a na mozku, kvůli epileptickému záchvatu. Veterinář nám na rovinu řekl, že operaci nemůže doporučit (vzhledem k věku psa a také vzhledem k nízké úspěšnosti těchto operací) a ať nečekáme, že se dožije více než dvou, maximálně tří měsíců. Když dodal, že to klidně může trvat také jenom 14 dní, vyhrkly mi slzy do očí. Dostali jsme s sebou kortikoidní léky, jakožto údajně jediný prostředek, který mu pomůže cítit se v posledních týdnech trochu lépe. Bylo 17. května a my jsme nevěděli, jestli se Šarik vůbec ještě dočká letošního léta.

Během pár dalších týdnů jsme se vypravovali na přesun do Čech a já jsem postupně snižoval dávky kortikoidů. Ne, že by psovi nepomohly, ale mají obrovské vedlejší účinky, které se nakonec taky projevily. Ke konci kortikoidní léčby (po necelém měsíci) dostal zánět kůže a zánět análních žlázek – to připisuji silně destruktivnímu vlivu kortikoidů na imunitu organismu. Jeho tělo přestávalo fungovat, kortikoidy si vybíraly svojí daň za předchozí pomoc. Kromě toho se opět zhoršovala artróza, vracel se neklid a dýchavičnost.

To už byl ale začátek června, a my byli zpátky v Čechách, kde jsme s místním veterinářem léčili lokálně záněty a také udělali další testy. Bohužel nám veterinář potvrdil diagnózu z Francie a neobnovil pejskovi ani očkování, že prý už to nemá smysl, poněvadž tu už dlouho nebude. Napsal mi recept na další kortikoidy a také na analgetika. V posledních týdnech byl totiž Šarik často večer neklidný, ztěžka oddechoval a podařilo se mu uvolnit a usnout až když dostal léky na bolest. Ani jedny léky jsme však naštěstí už od té doby nepotřebovali.

V Čechách jsem totiž měl zásoby konopné masti, kterou vyrábíme už přes deset let z kokosového tuku a silných, kvalitních odrůd. Kdysi velmi pomohla mému dědovi při stejných problémech – ten si s ní tenkrát mazal bolavé tělo. Dal jsem na radu kamaráda a rozhodl se léčit Šarika touto medicínou, kterou jsem mu začal po malých dávkách vmíchávat do jídla. Účinek byl neuvěřitelný. Trvalo to tři dny, než si pes zvykl na stav lehkého omámení, a poté jakoby „vstal z mrtvých“. Obrovsky ožil. Přestal úplně potřebovat analgetika před spaním a konečně jsme zcela vysadili kortikoidy, kterých v té době dostával již jen zlomek původní dávky.

To bylo někdy druhý týden v červnu a Šarik od té doby užívá úspěšně tuto medicínu každý den.

Skvěle se mu spí, častokrát si schrupne i přes den, ale díky tomu je také velmi odpočatý a má spoustu energie. Od začátku léčby marihuanou do dnešního dne mu nebylo už ani jednou (!) špatně (ačkoliv boule v oblasti břicha se bohužel pořád pomalu zvětšuje), žádné nechutenství, natož pak křeče, žádná apatie a ani jednou se neopakoval epileptický záchvat. Skončily problémy s usínáním, přestaly problémy s dýcháním, a dokonce se výrazně zlepšila i jeho chůze. Šarik je klidnější, nemá bolesti, nemá žádné záněty, dobře se mu dýchá, dobře spí a má skvělý apetit.

Nyní máme polovinu listopadu, takže od první návštěvy veterináře ve Francii je to už půl roku. A od začátku užívání marihuanové medicíny je to už pět měsíců. Šarik je vitální, bez bolestí, bez problémů. Kdyby nebylo marihuany, tak už by byl asi dávno ve věčných lovištích – ale nejde ani tak o délku života, jako spíš o kvalitu. Jde o to, že tady může být s námi a užívat si to. Bez toho, aby jedl „kortikojedy“, trpěl z toho záněty a vnitřním krvácením a musel bych mu dávat analgetika, aby se vůbec v klidu vyspal – díky bohu máme marjánu, která je pro něj opravdu jako zázrak.
Kdyby ho tak viděl veterinář z Francie, jak aportuje klacky a utíká za fenami ještě měsíce „po termínu“. A kdybych mu řekl, že za celou tu dobu léčby marjánou se mu ani jednou (!) nevrátily jeho předchozí problémy, tak by mi to asi ani nevěřil.
Možná vás Šarikův příběh zaujal a tak ještě napíšu, že medicínu vařím v hrnci v troubě na 110ºC tři hodiny, pak nechám odležet do dalšího dne a opět na tři hodiny do trouby, tentokrát již na 100ºC. Poté přecedím přes plátno a je to. Potřebuji k tomu pouze kokosový tuk a spoustu kvalitních palic a menších lístků (vše pochopitelně nasušené) ze samičích rostlin.
Dávkování jsem postupně ustálil na 0,5-0,7ml 3x denně do jídla (hmotnost psa je cca 27kg). Začal jsem od menších dávek, které odměřuji pomocí injekční stříkačky dílek po dílku. Sílu medicíny jsem vyzkoušel na sobě, a protože jsem zhruba 3x těžší a zafungovala na mě dávka již od 1.5ml, určil jsem pro psa vhodnou dávku 1/3 tohoto množství. Funguje to skvěle. Je to stoprocentně přírodní medicína bez škodlivých vedlejších účinků.

Důležité je také mít na zřeteli, že pes si musí po zahájení léčby na tuto medicínu zvykat. To může trvat i několik dní. Běžná marihuana se všemi léčebnými látkami pochopitelně také způsobuje stav omámení. Proto je potřeba podávat co nejnižší dávky, ovšem zároveň dostatečně vysoké na to, aby se projevil požadovaný účinek – já jsem z toho důvodu vyzkoušel medicínu nejprve sám na sobě. V prvních dnech podávání marihuany vašemu čtyřnohému miláčkovi buďte ohleduplní k jeho náladám a potřebám. Do ničeho ho nenuťte, nechejte ho v klidu, zůstávejte raději pouze ve známém prostředí a nevystavujte ho jakýmkoliv zbytečným zátěžím. Jakmile si pes zvykne, dá vám to sám srozumitelně najevo.

V závěru tohoto článku bych chtěl vyzvat čtenáře, aby zde uvedené informace klidně všeobecně veřejně šířili. Napsal jsem to v zájmu všech stovek a tisíců psů, kteří mohou trpět stejnými problémy. A přitom jim můžeme pomoci takhle jednoduše! A vlastně nejenom psům, ale i všem dalším bytostem, včetně člověka. Proto celý článek či jednotlivé odstavce můžete jakkoliv kopírovat i veřejně šířit, pokud je ponecháte v původním znění. Přeji vám hodně štěstí a úspěchů v léčbě.

D.P.

DODATEK AUTORA – 10.10.2016

Vzhledem k tomu, že se v komentářích množí všelijaké dotazy na možnost zakoupení fénixových kapek a pod., bych rád povzbudil čtenáře, aby se nebáli a vyzkoušeli si vyrobit vlastní medicínu, tak jak je popsána v mém textu a dopodrobna rozebrána v některých komentářích. Medicína, kterou si můžete takto vyrobit je stejně účinná jako jakékoliv kapky. Navíc máte jistotu, co přesně pejskovi podáváte (bez reziduí benzínu či jiných rozpouštědel) a nemusíte mít ani obavy z možných postihů za obchodování se zakázanými (bohužel) substancemi.
Nebojte se toho. Vy sami si můžete zcela jednoduše vyrobit vysoce potentní medicínu. Nečekejte až vám někdo něco prodá. Stačí vám jen marjána a kokosový (nebo jiný) tuk. Všechny informace k tomu již máte a sehnat v Čechách marjánu opravdu není nic těžkého. Samozřejmě nejlepší bude, když si jí i sami vypěstujete – na tom také není vůbec nic těžkého a nižší odrůdy se vám v klidu vejdou i pod výšku zábradlí na balkón. Nebojte se toho, že by vaše marjána nefungovala, pokud chcete mít jistotu, zakupte si semena ověřených léčebných odrůd (ale funguje v podstatě vše, co vaše děti kouří, aby se zhulily 😉 – léčebné odrůdy jsou z velké většiny jen marketingový humbuk).
Nepodporujte dealery, nepodporujte farmakomafii, neničte svého pejska kortikoidy, vezměte věc do svých rukou – právě kvůli vám jsem psal tento článek. Důvěřujte si, zasaďte semínko (pokud máte čas čekat do té doby než vyroste), zalévejte, pěstujte, nasušte a nakonec povařte byliny v tuku. Určitě to zvládnete, věřte si! Výsledným lékem pak nezapomeňte obdarovat i své babičky 😉

P.S. Šarik se nakonec dožil téměř o rok více, než očekávali veterináři. Od chvíle, kdy jsme vysadili kortikoidy a začali s marihuanovou léčbou se začal opět cítit dobře ve svém těle a to na tom bylo to nejskvělejší. Za celý rok se mu ani jednou nevrátily bolesti ani záchvaty (až ten poslední den). Dožil svůj život šťastně, aktivně a ve skvělé náladě.

168 Komentáře k “Můj pejsek má rakovinu… Léčím ho konopím!”

 1. Lucie napsal:

  Email:fantlu@seznam.cz

 2. Simona napsal:

  Moc prosím o radu ohledně mé 10 let staré feny.
  Byla ji diagnostikována rakovina mízních uzlin…Myslíte, že by tato léčba mohla pomoci? Momentálně je bez bolestí má zvětšené uzliny na krku a nad lopatkou. Fena 10 let kříženec Austr. honáckého a Austr. ovčáka v dobré kondici zatím bez bolesí.Prognoza lékaře 4-6 týdnů … momentálně bude 4 týten. Nebere žádné …léky a pod.Je jak mé dítě …prosím jestli něco je… udělám to. Děkuji Simona Králíkován
  email: aliassim@seznam.cz

 3. Dita napsal:

  Moc zdravím a s velkým vděkem.
  /květen 2016/
  Naší ohařce 13 let zjištěna rakovina na slinivce + má taky bouličky na mléčné žláze.Veterinář nedopoučuje už žádnou léčku, jen záchovnou… léky od bolesti + prášky na cukrovku, která je díky nefunkční slinivce dalším velkým problémem.
  Další názor : uvažovat o utracení.
  Celý červen užívání léků a je to jen horší… nežravost, zvracení, hypoglykemické záchvaty … opravdu už uvažujeme o uspání, než ji takhle nechat trpět.
  /3.červen 2016/
  Přečtení Vašeho článku
  /6.červen 2016/
  Sehnala jsem fenixovi kapky, které ředím v kokosovém oleji.
  Neuvěřitelný obrat. Popíši trochu více.
  Museli jsme napřed přijít na dávkování, upravit jídelníček a hlavně i sebe naučit to, že je Sára nemocná a potřebuje svůj rytmus na vše – ÚPLNĚ NA VŠE. Je opravdu i potřeba obětovat svuj čas, svou energii, své pohodlí pro NI, pro SÁRU.
  /28. říjen 2016/
  Dnes jsme pouze na jednom prášku denně a to je obyčejný Ranisan na žaludek. Ráno a večer dostává Fenixovi kapky – říkáme tomu „Smajlíci“ Dále, ještě než vstane dostane rozpuštěný fruktozový cukr, cukr ještě podáváme odpoledne a večer. Krmíme holistickými granulemi + uvařené hovězí maso. /masa jen trošku.. na chuť a na vývar/
  Fena je bez bolestí, veselá, pohyblivá- samozřejmě s ohledem na její věk/ S velkou chutí žere a hypoglykemický záchvat se objeví už jen zřídka kdy…
  Moc, moc děkuji za Váš článek, který nám pomohl, aby tady s námi mohla být Sára co nejdéle a její psí důchod byl co nejdůstojnější a bezbolestný.
  Kdo má stejný případ a neví kudy kam… klidně písněte. Ráda povím všechny poznatky.Je fajn se vyvarovat chyb, které už jsme i se Sárou jistě udělali, než jsme to doladili…
  Přeji všem zdravé kamarády

  • Jana napsal:

   Dobrý večer,máme fenku po operaci zhoubného nádoru na slezině.Moc prosím o radu jak používat a dávkovat Fénixovy slzy.Děkuji za odpověd.saduf@seznam.cz

  • Jitka napsal:

   Ahojky Dito, prosím Vás, ozvěte se mi. Mám hafíka s rakem a potřebuji informace o léčbě. Děkuji.

  • Jitka napsal:

   Ještě mejlovka: jisimo@seznam.cz Zapomněla jsem napsat.

  • Ada napsal:

   Dobrý den,

   mohla bych Vás moc poprosit o poměr těch Fénixových kapek s kokosovým olejem a také na dávkování? Náš pejsek má 26-27 kg.
   Velice děkuji, Ada

   • Dita napsal:

    Zdravim, ten pomer proste musite vyzkouset… jak popisoval i autor clanku.
    Kazde kapky jsou z jinych druhu a maji rozdilnou silu. Nemusite se zase tak bát předavkovani. I my jsme ze zacatku davku prehnali… Fena byla ospala, kazde ocko trochu jinam, usmev takovy volajaký … proste oblbla …Chce jen proste pejska sledovat a kdyz tak byt u neho a dohlizet ze zacatku. My davame 12ml kokosoveho oleje + cca 0,8-1 cm kapek vytlacenych ze strikacky. Mame domaci vyrobu – kapky jsou dost huste – pripominaji dehet. pak po zredeni davam tak 1,5-2 ml rano a vecer. Fena má 23 kg. Rakovinu to nevyleci… ulevi bolestem a pejsek je vlastne v pohode. On nevi co znamena slovo rakovina, a v tom má stesti.Jen trochu je to pro me klouzání po tenkem lede, kdyz nad tim zacnu víc přemyslet, nevím kde je ta hranice, kam az zajít. Co kdyz pejsek jen nedava najevo, že ho neco boli a já se utesuji, ze je v pohode…Máme s nasí Sarou ted dva dny takove zvlastní, kdy je apaticka, kulha, nechce jíst… tohle se dlouho nestalo po tom co davame kapky .. proste to rozhodnutí je stasne tezké.

    • Jolana napsal:

     Dobrý den, moc prosím, pejsek – zachráněný 10letý dostihový chrt z Irska má rakovinu v horní čelisti a stav se začíná zhoršovat. Daly by se od Vás koupit FS? Alespoň na první pár dní -týdnů, než seženeme sušené konopí a začneme pěstovat rostlinky? Moc a moc děkuji, i za negativní odpověď na mail nebo SMS, ev. telefon, Jolana Juříčková, 602 784 572

  • Pavel Zapletal napsal:

   Dobry den,

   mam fenku retrivra 9 let, diagnostikovan Lymfom. Nezere, pouze mlsky a maso.Granule odmita. Chemoterapii nechci. Muzete mi prosim poradit pomer redeni kapek s kokosovym olejem. Vazi 38 kg. Diky

  • Dita napsal:

   Prosim piste na email : D.Popelarova@seznam.cz zapomela jsem do psani pridat.
   tady nechodim denně

  • Soňa napsal:

   Dobrý den,dneska nám veterinář diagnostikoval nádor na plicích.Můžete mi prosím napsat jak mám postupovat s fénixovými kapkami ? děkuji

 4. Jirka napsal:

  Dobrý den,
  Máme u našeho parťáka potvrzeny pozitivni nález a jsme na kortikoidech.
  Prosím o podrobnejsi informace o kapkach na muj mail:
  Jiri.bartonicek@email.cz

  Velmi dekuji
  Jb

 5. Pavel napsal:

  Dobrý den,

  pokud někdo máte dobré zkušenosti s FS, chci vás požádat o kontakt na tento email: mgfain@seznam.cz
  Dneska jsme se dozvěděli, že náš pes měl zhoubný nádor a že není pomoci. Klasická medicína selhala… Měli bychom zájem o slzy, ale nevíme kde začít. Tak snad tady.

  Děkuji Pavel

 6. Michal napsal:

  Ahojte bojovníci. Včera zistili psíkovi z rodiny zhubný rakovinový nádor na slinnej žlaze. Je vitálny, mladý 7 ročný york, no začali mu záchvaty a bouli má už dosť veľkú. Veterinári nám najprv povedali, že sú to uzliny, bohužial neboli. Fakt zúfalo hľadáme kvalitné FS, na Slovensku nereálne zohnať :(. Psík si zaslúži žiť, je veľká opora rodičov. Prosím nejaké info do mailu: mihauekse@gmail.com . Ďakujem mockrát !!

 7. Veronika napsal:

  Dobrý den, náš pejsek má metastáze v těle, moc bychom tyto kapky potřebovali, můžete mi prosím MOC prosím napsat na uvedený e-mail? Děkuji mnohokrát..

 8. Eva napsal:

  Dobrý den, mám vážně nemocného pejska, ráda bych s Vámi něco prokonzultovala (ohledně výroby „léku“). Můžete se mi, prosím, ozvat na e-mail raskova.eva@seznam.cz ? Byla bych Vám velice vděčná.. Předem děkuji, Eva R.

 9. Milena napsal:

  Dobrý den, v neděli našemu pejskovi (jezevčík, 14 let, 9,5 kg) diagnostikoval veterinář nádor na slezině a k tomu selhání lednin. Pejsek navíc má šelesty na srdíčku, na což užívá už cca 5 let léky. Situace je beznadějná, nedá se operovat vzhledem ke zjištěným nálezům. Týden už Keliček nic nežere, jen pije, je zesláblý, apatický. Po přečtení všech článků a příspěků se snažíme sehnat konopí a vyzkoušet Vámi popisovanou léčbu. Ovšem nemám s tím žádné zkušenosti, nevím jak připravit nějaký lektvar či čaj, které bychom dávali přímo do tlamičky když nic nežere. Poradíte mi prosím s tím. Děkuji moooc. Milena

 10. Ilona napsal:

  Omlouvám se,v komentáři jsem zapomněla napsat svůj email-Ilona.Prchalova@email.cz

 11. Ilona napsal:

  Dobrý den, prosím o zaslání informací o kapičkách na můj email. Mám fenku briarda, je jí 11let a veterinář jí diagnostikoval nádor na kloubu. Ráda bych vyzkoušela Vaší léčbu, máme jí moc rádi, je to člen rodiny a moc bych jí chtěla pomoci. Moc děkuji. Hezký den a předem moc děkuji. Ilona

 12. jitka napsal:

  prosim o vas kontakt potrebovala bych vic informaci umira nam pejsek je to dulezite…dekuji.

 13. Petra napsal:

  Martine, prosím, napište mi, zavolejte, kde to sehnat, můj pejsek by je moc potřeboval! durga@email.cz, 777165870

 14. Michaela napsal:

  Dobrý den, zajímalo by mne vzhledem k datu tohoto článku i další pruběh u tohoto pejska – určitě by bylo velmi zajímavé se dozvědět i jak dlouho tato léčba v tomto konkrétním případě vydržela. Na léčbu konopím jsem slyšela vždy jen pozitivní reakce a potvrzují to v poslední době i lékařské studie…
  Děkuji

 15. Dita napsal:

  Dobry den, moc díky za tenhle clanek. Dnes jsme se vratili od veterinare a prognoza velmi spatna. Nador na slinivce. Feně je 13 let. Klempíruje cca pul roku, viditelne bolesti nema, ale často zvrací, nador tlačí na žaludek, a se slinivkou se veze i porucha tvorby cukru. Jdeme do toho, abychom ji dopřáli dustojny duchod, a aby ten odchod za duhovy most měla co nejklidnější. Jsem zvědava jak to zabere, a jak zareaguji jako pokusny králík já 🙂 Díky aspon za tu naději. Dita

  • Dominika napsal:

   Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda tento druh léčby funguje. Děkuji 🙂

   • Martin napsal:

    Dobrý den, náš pes prodělal za posledního půl roku 3 operace. Při každé vyoperovali jeden i více nádorů – první velikosti koblihy. Nádory rostly velice rychle a tak jsem vyzkoušel fénixovy slzy. Pouze zpomalily růst, ale zabíraly. Přibližně dva měsíce po poslední operaci se objevily další dva nádory, které sice pomalu, ale rostly. Sehnal jsem Fénixovy slzy z úplně jiné odrůdy, která už zachránila několik psů a opravdu se stal zázrak. Očekával bych zakonzervování nádorů, ale oba nádory se začaly zmenšovat. jeden z velikosti mandarinky je po třech týdnech menší jak ořech a druhý se též zmenšuje. Hlavní roli tu ale hrála kvalita i druh. ne všechny na psy zabírají.

    • Ivona napsal:

     Ahoj Martine,

     prosím Tě, máme pejska, který je po operaci sleziny – diagnostikován Lymfom a šíří se to dál. Nemohl bys mi prosím poslat na náš e-mail: zirafa11111@post.cz
     kontakt, kde sehnat ty kvalitní Fénixovy slzy prosím.
     Předem moc děkuji za pomoc
     Ivona

    • Katka napsal:

     Ahoj Martine, kde se prosím dají sehnat Fénixovi slzy? Mám stejně jako Ivona psa po operaci sleziny a nevypadá to s ním dobře 🙁 Moc děkuji za odpověď

    • Lucie napsal:

     Ahoj Martine, moc prosím o zaslání nějaké informace co se týče sehnání kvalitních FS. Můj pes má rakovinu sleziny a metastáze v hlavě, ráda bych mu nějak ulevila..

     Předem moc díky!
     Lucie

    • Martin napsal:

     Bez kontaktu se Vám nemám jak ozvat

     • Marta napsal:

      Kniračka 10 let,rakovina krku, zatím má ještě chuť k jídlu,ale evidentně má bolesti,občas je velmi neklidná
      a potichu kňučí. Mám ji moc ráda a nevím jak jí pomoci.
      Veterinář radí uspáni, léčeni by bylo drahé a ani na to z důchodu nemám.
      Poradíte mi prosím. Vy? Děkuji M.
      e-mail 323mar@seznam.cz

      • Martin napsal:

       On ten lék také není levný. Chápu Vaši situaci a moc mě mrzí. Já jsem utratil 18.000,- za operace, které v podstatě k ničemu nevedly, protože se nádory dále objevovaly. První levné FS jen zpomalovaly růst – ale viděli jsme, že tudy vede cesta. Nakonec jsem sehnal FS, které si aplikují nemocní lidé (přes známého, který si pomoci nich vyléčil rakovinu ve vážném stádiu) z několika odrůd a ověřené. Zabíraly velmi rychle, ale cena nebyla nízká. Investice nelituji, dnes jsem se psy celý den běhal, ale mám finanční rezervu, ze které jsem vzal. Je to zázrak.. V jednu chvíli jsem byl ale přesvědčený, že ji nebudu trápit, pokud začne trpět. Byla to jiná situace – i přes nádory velikosti mandarinky byla poměrně veselá a snažila se běhat pro klacek. To ji vlastně zachránilo život.. (je jí 11 let)

       • Jan napsal:

        můžete se prosim martine ozvat na muj email.jedna se o moji maminku která za poslední dva roky diagnostikovali dve rakoviny 🙁
        byl bych vam moc vdecny.

       • Jan napsal:

        dobry den Martine,
        prosim ozvete se mi na 77hoko@gmail.com
        jedna se o moji maminku ktere za poslední dva roky diagnostikovali dve rakoviny.
        dekuji a předem dekuji za odpověď.

       • Jiří Kovář napsal:

        Dobrý den, můžete si prosím Martine ozvat? Rád bych s Vámi něco probral. Dík kovar.j@volny.cz

       • Jitka napsal:

        Dobry den pane Martine,prosim,prosim,potrebovala bych kvalitni kapky pro naseho pejska,muzete mi pomoci?Diky mooooc Jitka

        • Martin napsal:

         Napište sem Jitko kontakt. Poradím, jak bude v mých silách

         • Tereza napsal:

          Dobrý den, Martine,

          nedávno mému psovi (10 let, kříženec, 24 kg) diagnostikovali vysoce maligní nádor Hemangiomsarkom. Prognózy nejsou vůbec dobré (přestože nádor i se slezinou odstranili, bohužel předtím prasknul), ale Monty je zatím plný života, evidentně ho teď nic nebolí, proto bych mu plnohodnotný život ráda co nejvíce prodloužila. Prosím Vás tedy tímto a zaslání nějaké bližší informace ohledně kvalitních FS na následující mail: tejezka@seznam.cz.
          Předem velice děkuji, budu Vám vděčná! Tereza

       • Katka napsal:

        Dobrý den, prosím o radu kde sehnat kvalitní Fénixovy kapky. děkuji matějková

       • Jana napsal:

        Dobrý den.prosim dostala bych kontakt na ty Fenyxovy kapky,které jsou ty co
        zafungovaly u vaší fenecky.
        Děkuji.
        milosumperk@seznam.cz

     • paula napsal:

      Dobrý deň, Martin prosím kontaktujte ma čo najskôr ak je to možné pcelkova@gmail.com.

    • Jana napsal:

     Dobrý večer Martine, také naléhavě sháním FS pro pejska. Moc prosím napište mi kde je mohu sehnat. mnohokrát díky.

    • Lucie napsal:

     Dobry den Martine, kde jste prosim sehnal FS? Mame pejska s rakovinou prostaty v posledni fazi. Moc vas prosim o radu…

    • Lucie napsal:

     Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o info o těch FS, které pomohly zmenšit nádor. Naše fenka 10 let, po operaci karcinomu mléčné žlázy, s největší pravděpodobností jsou přítomné i metastázy. Chtěla bych jí pomoct. Prosím o info na email lucinka.kope@seznam.cz. Děkuji Kopecká.

    • Soňa napsal:

     Ahoj Martine,můžeš mi prosím napsat do mailu jaký druh Fénixových kapek mám koupit? děkuji

    • Jana napsal:

     Dobrý den Martine,

     nevím, zda se můj dotaz k Vám ještě dostane, Váš poslední příspěvek byl před dlouhou dobou. Potřebovala bych kontakt na ty kvalitní FS. Mojí fenečce diagnostikovali fibrozu plic s hodně špatnou prognozou, léčit prý to medicína neumí.Máme nasazeny inhalační kortikoidy, protože jinak by si vykašlala plíce 🙁 . Bojujeme už téměř dva roky, nevzdala jsem to, zkouším možné i nemožné a vůbec nic zatím nezabralo. Můžete se mi, prosím, ozvat na mail finance1062@seznam.cz – nelekejte se, mail byl původně pracovní, ale nechala jsem si ho.
     Moc děkuji.Jana

Zanechte komentář

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to webdesign berlin, House Plans and voucher codes